Evropa: English Deutsch
Čeština

Choose your region

Have you opened gentec.cz in a country other than the Czech Republic? Go to the site of your region, where you will find prices, promotions and events that apply to it

Enter
Prozákaznický přístup

Prozákaznický přístup

Řídíme se tím, že že prozákaznický přístup je tím nejjednodušším receptem k úspěchu. Právě proto, jsme v krátkém čase získali na trhu významnou pozici.

Zkušenosti z realizací

Zkušenosti z realizací

Od našeho vzniku se zaměřujeme také na kompletní dodávku investičních celků od projekce po realizaci. To nám poskytuje tu nejlepší zpětnou vazbu z pohledu všech profesí, které se na realizaci podílejí.

Známe to i z druhé strany

Známe to i z druhé strany

V průběhu let jsme vybudovali vlastní portfolio výrobních zdrojů s našimi KGJ. Investovali jsme do jejich výstavby a provozovali je několik let. Máme tedy porozumění pro vaše potřeby.

PORADENSTVÍ A NÁVRH ŘEŠENÍ

PORADENSTVÍ A NÁVRH ŘEŠENÍ

Nacházíme správná řešení i ve složitých projektech. Našim zákazníkům a jejich záměrům se věnujeme již od začátku. Poraďte se s námi.

REALIZACE NA KLÍČ

REALIZACE NA KLÍČ

Umíme dodat nejen KGJ, ale také kompletní realizaci na klíč. Od tvorby projektové dokumentace po dodávku investičních celků. Máme bohaté zkušenosti a dobré reference.

INSTALACE KATALYZÁTORŮ

INSTALACE KATALYZÁTORŮ

Spolupracujeme s renomovanými výrobci katalyzátorů. Naše konstrukční oddělení pak najde nejhospodárnější řešení jeho začlenění do vaší technologie. Instalace proběhne rychle, aby odstávka byla co nejmenší.

SERVIS A OBNOVA KGJ

SERVIS A OBNOVA KGJ

Servisní služby poskytujeme nejen na našich KGJ. Provádíme obnovu, repase a výměny kogeneračních jednotek různých výrobců.

VZDÁLENÝ MONITORING KGJ

VZDÁLENÝ MONITORING KGJ

Nabízíme služby vzdáleného dozoru kogenerační jednotky, kdy dohlížíme na její chod a průběžně analyzujeme její provozní stavy. Předcházíme tak problémům. Brzy nám s tím pomůže umělá inteligence a machine learning.

VIRTUÁLNÍ ELEKTRÁRNY A AGREGACE

VIRTUÁLNÍ ELEKTRÁRNY A AGREGACE

Již brzy nabídneme řídící systém pro virtuální elektrárny jako nástroj pro agregátory a provozovatele KGJ. Pokud Vás zajímá jak významně zvýšit výnos z prodeje elektrické energie z Vaší kogenerační jednotky, obraťte se na nás pro více informací.

Zaujaly vás naše služby, nebo potřebujete poradit?

Kontaktujte nás