Evropa: English Deutsch
Čeština
Prozákaznický přístup

Prozákaznický přístup

Řídíme se tím, že že prozákaznický přístup je tím nejjednodušším receptem k úspěchu. Právě proto, jsme v krátkém čase získali na trhu významnou pozici.

Zkušenosti z realizací

Zkušenosti z realizací

Od našeho vzniku se zaměřujeme také na kompletní dodávku investičních celků od projekce po realizaci. To nám poskytuje tu nejlepší zpětnou vazbu z pohledu všech profesí, které se na realizaci podílejí.

Známe to i z druhé strany

Známe to i z druhé strany

V průběhu let jsme vybudovali vlastní portfolio výrobních zdrojů s našimi KGJ. Investovali jsme do jejich výstavby a provozovali je několik let. Máme tedy porozumění pro vaše potřeby.

PORADENSTVÍ A NÁVRH ŘEŠENÍ

PORADENSTVÍ A NÁVRH ŘEŠENÍ

Nacházíme správná řešení i ve složitých projektech. Našim zákazníkům a jejich záměrům se věnujeme již od začátku. Poraďte se s námi.

REALIZACE NA KLÍČ

REALIZACE NA KLÍČ

Umíme dodat nejen KGJ, ale také kompletní realizaci na klíč. Od tvorby projektové dokumentace po dodávku investičních celků. Máme bohaté zkušenosti a dobré reference.

INSTALACE KATALYZÁTORŮ

INSTALACE KATALYZÁTORŮ

Spolupracujeme s renomovanými výrobci katalyzátorů. Naše konstrukční oddělení pak najde nejhospodárnější řešení jeho začlenění do vaší technologie. Instalace proběhne rychle, aby odstávka byla co nejmenší.

SERVIS A OBNOVA KGJ

SERVIS A OBNOVA KGJ

Servisní služby poskytujeme nejen na našich KGJ. Provádíme obnovu, repase a výměny kogeneračních jednotek různých výrobců.

VZDÁLENÝ MONITORING KGJ

VZDÁLENÝ MONITORING KGJ

Nabízíme služby vzdáleného dozoru kogenerační jednotky, kdy dohlížíme na její chod a průběžně analyzujeme její provozní stavy. Předcházíme tak problémům. Brzy nám s tím pomůže umělá inteligence a machine learning.

VIRTUÁLNÍ ELEKTRÁRNY A AGREGACE

VIRTUÁLNÍ ELEKTRÁRNY A AGREGACE

Již brzy nabídneme řídící systém pro virtuální elektrárny jako nástroj pro agregátory a provozovatele KGJ. Pokud Vás zajímá jak významně zvýšit výnos z prodeje elektrické energie z Vaší kogenerační jednotky, obraťte se na nás pro více informací.

Zaujaly vás naše služby, nebo potřebujete poradit?

Kontaktujte nás