energetika kogenerace trhy veletrh

Kogenerační jednotky GENTEC na veletrhu Global Energy Show

1 min čtení

Obsah článku

    Naše firma se od 13. do 15. června 2023 zúčastnila prestižního veletrhu Global Energy Show. Tento veletrh se řadí mezi největší a nejdůležitější energetické události v Severní Americe a Kanadě.

    Veletrh se konal v kanadském městě Calgary, které je známé jako centrum ropného a plynárenského průmyslu. Veletrh Global Energy Show přitáhl pozornost odborníků i veřejnosti, kteří se zajímali o novinky a trendy v oblasti energetiky. Naše firma využila této příležitosti k prezentaci našichkogenerační jednotek GENTEC jsou ideální pro severoamerický trh. Je zde velká poptávka po čisté, dostupné a efektivní energii pro různé aplikace, jako jsou průmyslové podniky, komerční budovy, nemocnice, školy, farmy nebo domácnosti. 

    Naše kogenerační jednotky GENTEC jsou ideální pro severoamerický trh, kde je velká poptávka po čisté a dostupné energii. Během tří nabitých dnů jsme posílili spolupráci s našimi partnery a zaujali nové zákazníky a investory, kteří projevili zájem o naše produkty a služby.

    Jsme rádi, že jsme mohli být součástí této důležité energetické události a že jsme mohli ukázat naše inovativní energetické řešení pro severoamerický trh.

    Pokud chcete sledovat naše další aktivity a novinky, můžete nás najít na LinkedIn zde.