GENTEC CHP na tiskové konferenci k zapojování českých firem do rekonstrukce Ukrajiny

1 min čtení

Obsah článku

    Dne 1. července 2024 se naše společnost GENTEC CHP zúčastnila významné tiskové konference zaměřené na zapojování českých firem do rekonstrukce válkou poškozené Ukrajiny. Tato událost, pořádaná na Výstavišti v Praze, přinesla mnoho důležitých informací a příležitostí pro český průmysl.

    Na konferenci vystoupili významní představitelé, včetně předsedy vlády Petra Fialy, vládního zmocněnce pro rekonstrukci Ukrajiny Tomáše Kopečného a zmocněnce Svazu průmyslu a dopravy ČR pro Ukrajinu Jakuba Weimanna. Naše společnost, reprezentovaná ředitelem Václavem Kleinem, představila úspěchy v dodávkách kogeneračních jednotek na Ukrajinu, které pomáhají obnovovat energetickou infrastrukturu.

    Během konference byly diskutovány klíčové otázky týkající se příležitostí pro zapojení českých firem do obnovy Ukrajiny, aktuálního stavu dodávek tuzemských firem a konkrétních projektů, které již byly realizovány. Naše kogenerační jednotky, které vyrábějí současně elektrickou energii a teplo, se ukázaly jako klíčové technologie pro decentralizovanou energetiku, což je v současné situaci na Ukrajině velmi důležité.

    Účast na této konferenci nám umožnila navázat nové kontakty a posílit spolupráci s dalšími českými firmami a vládními institucemi. Jsme hrdí na to, že můžeme přispět k obnově Ukrajiny a zároveň podporovat český průmysl a technologie.

    Více informací o tiskové konferenci a našich aktivitách naleznete v následujících článcích: